Overzicht kalenderwijzigingen

De voorbije dagen werden van een aantal wedstrijden de uren gewijzigd. Dit was nodig omdat een aantal wedstrijden overlapten en omdat net als voor nieuwjaar de hockeyclub op 3 zaterdagen ook gebruikt van het kunstgras en we even moesten wachten op hun wedstrijdkalender. Een overzichtje van de wijzigingen vindt u hieronder.

Controleer voor alle veiligheid de volledige kalender van jullie ploegje zodat jullie weten wanneer jullie zoon of dochter wedstrijd heeft. Wie altijd de up to date kalender wil bij de hand hebben, kan ook terecht op de app van de Belgische Voetbalbond.

Alvast bedankt voor jullie begrip!

U6

  • 12/01: U6B vs Doorslaar  om 11.30u ipv 13.30u
  • 19/01: U6B vs SK Oudegem om 11.30u ipv 13.30u
  • 26/01: U6B vs Laarne-Kalken om 11.30u ipv 13.30u
  • 09/02: U6B vs Heikant Zele om 11.30u ipv 13.30u
  • 16/02: U6C vs KV Sint-Gillis om 12.30u ipv 09.30u
  • 10/03: SKL Doorslaar vs U6B op 10/03 om 10.00u ipv 13/01 om 10.00u
  • 30/03: U6B vs Hoger Op Kalken om 10.30u ipv 11.30u
  • 13/04: U6B vs Juventus Schoonaarde om 11.30u ipv 13.30u

U7

  • 12/01: U7B vs KRC Haaltert om 09.30u ipv 13.30u
  • 02/02: U7B vs KRC Bambrugge om 11.30u ipv 13.30u
  • 16/02: U7A vs FC Kerksken om 10.30u ipv 11.30u
  • 16/02: U7B vs SK Vlierzele om 10.30u ipv 13.30u
  • 23/02: U7C vs SK Berlare om 10.30u ipv 09.30u
  • 16/03: U7B vs SK Overmere om 11.30u ipv 13.30u
  • 23/03: U7B vs Serskamp Schellebelle om 11.30u ipv 13.30u
  • 30/03: U7C vs KFC Baasrode om 10.30u ipv 09.30u
  • 06/04: U7B vs Jong Lede om 11.30u ipv 13.30u
  • 27/04: U7B vs SK Aaigem om 11.30 ipv 13.30u

U8

  • 09/02: FC Lebbeke vs U8D om 13.30u ipv 11.15u
  • 16/02: U8D vs Wilskracht Hofstade om 12.30u ipv 09.30u
  • 16/02: U8C vs KFC Hoger Op Kalken om 10.30u ipv 09.30u
  • 23/02: U8B vs SK Herdersem om 10.30u ipv 11.30u
  • 23/02: U8A vs Rangers Opdorp om 12.15u ipv 09.30u
  • 16/03: Juventus Schoonaarde vs U8D om 11.00u ipv 13.00u
  • 16/03: VK Robur vs U8A om 13.00u ipv 11.00u
  • 30/03: U8A vs VKS Hamme-Zogge om 11.30u ipv 09.30u
  • 30/03: U8B vs SK Denderhoutem om 10.30u ipv 11.30u
  • 30/03: SK Herdersem vs U8D om 11.00u ipv 10.30u
  • 27/04: SK Herdersem vs U8B om 11.00u ipv 09.30u

U9

  • 16/02: U9A vs FC Daknam om 12.30u ipv 11.30u
  • 23/02: U9B vs SK Herdersem om 12.15u ipv 11.30u

U10

  • 23/02: U10 vs Wilskracht Hofstade om 11.00u ipv 09.30u
  • 30/03: U10 vs KVK Ninove om 12.15u ipv 09.30u

U12

  • 23/01: Hoger Op Kalken vs U12A om 10.00u ipv 12.30u
  • 09/02: U12B vs WS Sombeke wordt gespeeld op 06/04 om 13.30u
  • 16/02: U12A vs KV Sint-Gillis om 12.00u ipv 11.30u
  • 23/02: U12B vs VJ Baardegem om 14.00u ipv 11.30u
  • 23/03: U12B vs Rangers Opdorp om 13.30u ipv 11.30u
  • 30/03: U12B vs Eendracht Buggenhout om 13.30u ipv 11.30u
  • 06/04: WS Sombeke vs U12B wordt gespeeld op 09/02 om 09.15u

U13

  • 09/02: SK Vlierzele vs U13 om 12.00u ipv 11.00
  • 23/02: U13 vs KVK Ninove om 14.30u ipv 13.30u

U15

  • 12/01: U15A vs Juventus Schoonaarde om 13.30u ipv 15.30u
  • 26/01: U15A vs Eendracht Buggenhout om 13.30u ipv 15.30u
  • 09/02: U15A vs FC Lebbeke om 13.30u ipv 15.30u
  • 16/02: VK Robur vs U15A om 15.00u ipv 11.00u
  • 16/02: U15B vs SK Lochristi om 14.30u ipv 15.30u
  • 23/02: U15A vs VKS Hamme-Zogge om 16.00u ipv 15.30u
  • 16/03: U15A vs KFC Baasrode om 13.30u ipv 15.30u
  • 13/04: U15B vs SK Lochristi om 11.00u ipv 13.00u