Definitieve reeksindelingen jeugd

Ook de definitieve reeksindelingen voor de jeugd zijn er. Volgend seizoen brengen we liefst 23 teams in competitie. Binnen enkele weken zijn ook de wedstrijdkalenders klaar.

U6A

  • KFC VIGOR WUITENS HAMME
  • KVK ROBUR MOERZEKE
  • FC HERLEVING ST-PAUWELS
  • KFC HERLEVING SINAAI
  • KSK GREMBERGEN
  • FC SINT-NIKLAAS
  • JONG SG DENDERMONDE

U6B

  • KFC BAASRODE
  • KV SINT-GILLIS
  • EENDRACHT BUGGENHOUT
  • SK HERDERSEM
  • VJ BAARDEGEM
  • FC LEBBEKE
  • ORANJE BLAUW LEBBEKE
  • JONG SG DENDERMONDE

U6C

  • KFC EENDR ZELE
  • KSK GREMBERGEN
  • SK LOKEREN DOORSLAAR
  • SK BERLARE
  • FC DAKNAM
  • SVH WAASMUNSTER
  • JONG SG DENDERMONDE

U7A

  • KVC DE TOEK BORSBEKE
  • FCV DENDER EH
  • KFC OLYMPIC BURST
  • KVC JONG LEDE
  • KV EENDRACHT WINNIK
  • VK NEDERHASSELT
  • FC LEBBEKE
  • JONG SG DENDERMONDE

U7B

  • KV SINT-GILLIS
  • EENDRACHT BUGGENHOUT
  • KSK GREMBERGEN
  • THOR KOKERIJ-MELDERT
  • VJ BAARDEGEM
  • RANGERS OPDORP
  • ORANJE BLAUW LEBBEKE
  • JONG SG DENDERMONDE

U7C

  • SK EREMBODEGEM
  • KSC WILSKR HOFSTADE
  • EENDRACHT BUGGENHOUT
  • SK HERDERSEM
  • SK OUDEGEM
  • KFC JUVENTUS SCHOONAARDE
  • FC SMETLEDE
  • JONG SG DENDERMONDE

U8A

  • KRC HAALTERT
  • KVC DE TOEK BORSBEKE
  • KVC JONG LEDE
  • K RACING CLUB BAMBRUGGE
  • KFC JUVENTUS SCHOONAARDE
  • FC SMETLEDE
  • SK DENDERHOUTEM
  • JONG SG DENDERMONDE

U8B

  • KFC BAASRODE
  • KFC HOGER OP KALKEN
  • KFC HEIKANT ZELE
  • KFC HERLEVING SINAAI
  • SV ZAFFELARE
  • AVANTI STEKENE
  • JONG SG DENDERMONDE

U8C

  • KV SINT-GILLIS
  • KSK GREMBERGEN
  • SK HERDERSEM
  • SK OUDEGEM
  • SVH WAASMUNSTER
  • RANGERS OPDORP
  • VKS HAMME-ZOGGE
  • JONG SG DENDERMONDE

U9A

  • FC DESTELBERGEN
  • SK LOKEREN DOORSLAAR
  • SV ZAFFELARE
  • KFC EKSAARDE
  • KFC JUVENTUS SCHOONAARDE
  • FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
  • SK VERBR OOSTAKKER
  • JONG SG DENDERMONDE

U9B

  • SC EENDRACHT AALST
  • K ST SV DENDERLEEUW
  • SK HERDERSEM
  • SK OUDEGEM
  • KFC JUVENTUS SCHOONAARDE
  • SVH WAASMUNSTER
  • RANGERS OPDORP
  • JONG SG DENDERMONDE

U9C

  • KFC BAASRODE
  • FCSKV OVERMERE
  • KVK ROBUR MOERZEKE
  • KV SINT-GILLIS
  • SK LOKEREN DOORSLAAR
  • FC DAKNAM
  • RANGERS OPDORP
  • JONG SG DENDERMONDE

U10-A

  • KFC VIGOR WUITENS HAMME
  • KFC MOERBEKE
  • KFC HEIKANT ZELE
  • KSK KIELDRECHT
  • AVANTI STEKENE
  • FC DAKNAM
  • JONG SG DENDERMONDE

U10-B

  • SV EENDRACHT BAZEL
  • KFC JONG VL KRUIBEKE
  • KVK SVELTA MELSELE
  • VK WHITE-BOYS ST-NIKLAAS
  • SPORTKRING SINT-NIKLAAS
  • FC BOSDAM BEVEREN
  • JONG SG DENDERMONDE

U10-C

  • SC EENDRACHT AALST
  • SK EREMBODEGEM
  • SK HERDERSEM
  • VJ BAARDEGEM
  • FC LEBBEKE
  • ORANJE BLAUW LEBBEKE
  • JONG SG DENDERMONDE
  • SPORTKRING AALST

U11

  • KFC BAASRODE
  • KOLFC RUPELMONDE
  • KFC HEIKANT ZELE
  • SK HERDERSEM
  • SK OUDEGEM
  • FC DAKNAM
  • RANGERS OPDORP
  • JONG SG DENDERMONDE

U12

  • SK EREMBODEGEM
  • KSC DE SCHR MOORSEL
  • KVK ROBUR MOERZEKE
  • KSC WILSKR HOFSTADE
  • SK HERDERSEM
  • SK OUDEGEM
  • VKS HAMME-ZOGGE
  • JONG SG DENDERMONDE

U13A

  • KVK SVELTA MELSELE
  • KFC VRASENE
  • KVC JONG LEDE
  • KFC HERLEVING SINAAI
  • THOR KOKERIJ-MELDERT
  • GFA SINAAI
  • PROJECT DYNAMISCH KRUIBEKE
  • JONG SG DENDERMONDE

U13B

  • SK EREMBODEGEM
  • KV SINT-GILLIS
  • VJ BAARDEGEM
  • FC LEBBEKE
  • RANGERS OPDORP
  • ORANJE BLAUW LEBBEKE
  • JONG SG DENDERMONDE
  • SPARTAK BUGGENHOUT

U15A

  • SV EENDRACHT BAZEL
  • KFC MOERBEKE
  • FCSKV OVERMERE
  • SK EREMBODEGEM
  • KSC WILSKR HOFSTADE
  • FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
  • JONG SG DENDERMONDE

U15B

  • KFC HOGER OP KALKEN
  • KVK ROBUR MOERZEKE
  • KFC HEIKANT ZELE
  • KSK GREMBERGEN
  • KFC JUVENTUS SCHOONAARDE
  • FC DAKNAM
  • JONG SG DENDERMONDE

U17A

  • K ST SV DENDERLEEUW
  • KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB
  • KSC WILSKR HOFSTADE
  • VC OSTA MEERBEKE
  • SK OUDEGEM
  • VC EENDRACHT HOUTEM
  • RANGERS OPDORP
  • JONG SG DENDERMONDE

U17B

  • K SPARTA WAASMUNSTER
  • KFC BAASRODE
  • KVK ROBUR MOERZEKE
  • KSK GREMBERGEN
  • VK TIELRODE
  • VKS HAMME-ZOGGE
  • FC BOSDAM BEVEREN
  • JONG SG DENDERMONDE