Planning december

Op zaterdag 4 december wordt de laatste speeldag van de eerste ronde van de competitie afgewerkt. We schroeven het trainingsritme in de maand december en tijdens de eerste week van januari dan ook een beetje terug.

Elke ploeg zal slechts één keer een reguliere training op het veld afwerken. Daardoor kunnen we ook alle gewone trainingen op het kunstgras laten doorgaan (tenzij anders vermeld). De indoor-, cogi-, kracht- en looptechniektrainingen lopen in december nog even door.

Ma 06/12

  • 18u00 – 19u30: U10
  • 18u00 – 19u30: U13
  • 18u30 – 20u00: U12
  • 19u30 – 21u00: U21
  • 20u00 – 21u30: Dames

Di 07/12

  • 17u00 – 18u00: Keepers U10 en U10
  • 17u00 – 18u00: Indoortraining U8
  • 19u00 – 20u00: Cogitraining U10

Wo 08/12

  • 16u00 – 18u00: Keepers U12, U13, U15, U17
  • 16u30 – 18u00: U7
  • 16u30 – 18u00: U8
  • 17u00 – 18u00: U6
  • 18u00 – 19u30: U9
  • 18u00 – 19u30: U11
  • 18u15 – 19u15: Krachttraining U15A
  • 19u15 – 20u15: Krachttraining U15B

Do 09/12

  • 18u00 – 19u00: Indoortraining U9
  • 18u00 – 19u30: U15A
  • 18u30 – 20u00: U17B
  • 19u00 – 21u00: U21 (Moerstraat)
  • 19u30 – 21u00: U15B
  • 20u00 – 21u30: U17A

Vr 10/12

  • 18u15 – 19u15: Looptechniektraining U11
  • 19u15 – 20u15: Looptechniektraining U12

Za 11/12: Jeugddag

DatumWedstrijdTijdCategorie
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U7A
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U8A
SC Jong Sint-Gillis vs Eendracht Mazenzele OpwijkU8B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U8C
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U6A
SC Jong Sint-Gillis vs Eendracht Mazenzele OpwijkU6B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U7B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U9A
SC Jong Sint-Gillis vs Eendracht Mazenzele OpwijkU9B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U9C
SC Jong Sint-Gillis vs Eendracht Mazenzele OpwijkU7C
SC Jong Sint-Gillis vs VK NederhasseltU6C
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U10B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U10A
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U11A
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U11B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Asse-Zellik 2002U12A
SC Jong Sint-Gillis vs SK SteenhuffelU12B
  • 19u00: Inhaalwedstrijd U21 vs KFC Sparta Waasmunster

Ma 13/12

  • 18u00 – 19u30: U10
  • 18u00 – 19u30: U13
  • 18u30 – 20u00: U12
  • 19u00 – 20u30: U21 (Piste)
  • 20u00 – 21u30: Dames (Piste)

Di 14/12

  • 17u00 – 18u00: Keepers U10 en U11
  • 17u00 – 18u00: Indoortraining U9
  • 19u00 – 20u00: Cogitraining U13

Wo 15/12

  • 16u00 – 18u00: Keepers U12, U13, U15, U17
  • 16u30 – 18u00: U7
  • 16u30 – 18u00: U8
  • 17u00 – 18u00: U6
  • 18u00 – 19u30: U9
  • 18u00 – 19u30: U11
  • 18u15 – 19u15: Krachttraining U17 en U21

Do 16/12

  • 18u00 – 19u00: Indoortraining U10
  • 18u00 – 19u30: U15A
  • 18u30 – 20u00: U17B
  • 19u30 – 21u00: U15B
  • 20u00 – 21u30: U17A

Vr 17/12

  • 18u15 – 19u15: Looptechniektraining U15A / U15B

Za 18/12

  • Indoortornooi U8 / U10 (onder voorbehoud)

Zo 19/12

  • Indoortornooi U9 / U11 (onder voorbehoud)

Ma 20/12

  • 18u00 – 19u30: U10
  • 18u00 – 19u30: U13
  • 18u30 – 20u00: U12
  • 19u30 – 21u00: U21
  • 20u00 – 21u30: Dames

Wo 22/12

  • 16u30 – 18u00: U7
  • 16u30 – 18u00: U8
  • 17u00 – 18u00: U6
  • 18u00 – 19u30: U9
  • 18u00 – 19u30: U11

Do 23/12

  • 18u00 – 19u30: U15A
  • 18u30 – 20u00: U17B
  • 19u30 – 21u00: U15B
  • 20u00 – 21u30: U17A

GEEN TRAINING VAN MAANDAG 27 DECEMBER TOT EN MET ZONDAG 2 JANUARI

Ma 03/01

  • 18u00 – 19u30: U10
  • 18u00 – 19u30: U13
  • 18u30 – 20u00: U12
  • 19u30 – 21u00: U21
  • 20u00 – 21u30: Dames

Wo 05/01

  • 16u30 – 18u00: U7
  • 16u30 – 18u00: U8
  • 17u00 – 18u00: U6
  • 18u00 – 19u30: U9
  • 18u00 – 19u30: U11

Do 06/01

  • 18u00 – 19u30: U15A
  • 18u30 – 20u00: U17B
  • 19u30 – 21u00: U15B
  • 20u00 – 21u30: U17A
  • 20u00 – 21u30: Dames

Kleine wijzigingen in januari

Vanaf maandag 10 januari hervatten we grotendeels terug het normale trainingsschema. Door de winterstop van de hockey tot zondag 23 januari zijn er gedurende twee weken lichte wijzigingen voor een aantal teams.

  • Op maandag kunnen de dames en onze U21 op het kunstgras trainen in plaats van in de put.
  • Op woensdag zullen U10, U11 en U13 later trainen omdat het kunstgras dan beschikbaar is. Op die manier ontlasten we het grasveld aan de atletiekpiste.

De wijzigingen vindt u hieronder. De rest van het trainingsschema blijft intact.

Ma 10/01 (kunstgras ipv put)

  • 19u30 – 21u00: U21
  • 20u00 – 21u30: Dames

Wo 12/01 (kunstgras ipv grasveld piste)

  • 18u00 – 19u30: U10
  • 18u00 – 19u30: U11
  • 18u00 – 19u30: U13

Ma 17/01 (kunstgras ipv put)

  • 19u30 – 21u00: U21
  • 20u00 – 21u30: Dames

Wo 19/01 (kunstgras ipv grasveld piste)

  • 18u00 – 19u30: U10
  • 18u00 – 19u30: U11
  • 18u00 – 19u30: U13