Reeksindelingen volgend seizoen

Voetbal Vlaanderen heeft deze week de reeksindelingen van de jeugdreeksen bekendgemaakt. Grootste nieuwigheid dit jaar is het wegvallen van de provinciegrenzen, een ingreep die werd doorgevoerd om het aantal lange verplaatsingen te vermijden Gezien onze ligging vlakbij de provinciegrens nemen onze toppers het dit jaar ook op tegen ploegen uit de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen. 

U6A

K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
K.F.C. EENDR. ZELE
K.V.K. ROBUR-HAMME- MOERZEKE
K.S.K. GREMBERGEN
AVANTI STEKENE
V.K. TIELRODE
S.V.H. WAASMUNSTER
JONG SG DENDERMONDE A

U6B

K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM
ASSE-ZELLIK 2002
EENDRACHT BUGGENHOUT
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
V.J. BAARDEGEM
S.A. JUVE MOLLEM VW
VC DEN BOSKANT PEIZEGEM
JONG SG DENDERMONDE B

U6C

K.V. SINT-GILLIS
K.S.C. WILSKR. HOFSTADE
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. HERDERSEM
FC LEBBEKE
ORANJE BLAUW LEBBEKE
JONG SG DENDERMONDE C

U7A

K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
K.V.K. ROBUR-HAMME- MOERZEKE
K.V. SINT-GILLIS
K.S.K. GREMBERGEN
F.C. DAKNAM
S.V.H. WAASMUNSTER
V.K.S. HAMME-ZOGGE
JONG SG DENDERMONDE

U7B

K.V.K. WEMMEL
K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM
S.K. STEENHUFFEL
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
FC LEBBEKE
S.A. JUVE MOLLEM VW
VC DEN BOSKANT PEIZEGEM
JONG SG DENDERMONDE

U7C

K.F.C. BAASRODE
FCS MARIEKERKE-BRANST
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. SINT-AMANDS
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. OUDEGEM
RANGERS OPDORP
JONG SG DENDERMONDE

U8A

K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
K.F.C. EENDR. ZELE
EENDRACHT BUGGENHOUT
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. BERLARE
FC LEBBEKE
JONG SG DENDERMONDE

U8B

K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
K.F.C. EENDR. ZELE
EENDRACHT BUGGENHOUT
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. BERLARE
FC LEBBEKE
JONG SG DENDERMONDE

U8C

K.F.C. BAASRODE
K.F.C. MALDEREN
K.V.K. ROBUR-HAMME- MOERZEKE
K.V. SINT-GILLIS
FC LEBBEKE
RANGERS OPDORP
ORANJE BLAUW LEBBEKE
JONG SG DENDERMONDE

U9A

K.F.C. LENNIK
ASSE-ZELLIK 2002
EENDRACHT BUGGENHOUT
VC LEEUWK. TERALFENE
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
S.K. BERLARE
THOR KOKERIJ-MELDERT
JONG SG DENDERMONDE

U9B

K.F.C. LENNIK
ASSE-ZELLIK 2002
EENDRACHT BUGGENHOUT
VC LEEUWK. TERALFENE
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
S.K. BERLARE
THOR KOKERIJ-MELDERT
JONG SG DENDERMONDE

U9C

KVV WS SOMBEKE
F.C.S.K.V. OVERMERE
K.F.C. HEIKANT ZELE
F.C. DAKNAM
S.V.H. WAASMUNSTER
V.K.S. HAMME-ZOGGE
JONG SG DENDERMONDE
V.O.S. REINAERT

U10A

RACING CLUB GENT
K.S.V. OUDENAARDE
S.C. EENDRACHT AALST
K.V.C. JONG LEDE
K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM
S.V. ZULTE-WAREGEM
K. OLSA BRAKEL
JONG SG DENDERMONDE

U10B

K.F.C. BAASRODE
K.F.C. MALDEREN
K.V. SINT-GILLIS
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. HERDERSEM
FC LEBBEKE
JONG SG DENDERMONDE

U11A

K.F.C. VRASENE
K.V.V. ZELZATE
S.K. LOCHRISTI
F.C. LEMBEKE
S.K. LOKEREN DOORSLAAR
F.C. KLEIT MALDEGEM
JONG SG DENDERMONDE

U11B

F.C. BORGHT-HUMBEEK
K.F.C. MALDEREN
S.K. STEENHUFFEL
K.S.K. SINT-AMANDS
S.A. JUVE MOLLEM VW
VC DEN BOSKANT PEIZEGEM
JONG SG DENDERMONDE
KALFORT PUURSICA

U12A

K.F.C. EENDR. ZELE
K.F.C. LENNIK
KVV LAARNE-KALKEN
ERPE-MERE UNITED
VC LEEUWK. TERALFENE
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
S.K. BERLARE
JONG SG DENDERMONDE

U12B

K.F.C. BAASRODE
K.V.K. ROBUR-HAMME- MOERZEKE
K.V. SINT-GILLIS
EENDRACHT BUGGENHOUT
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
V.K. TIELRODE
V.K.S. HAMME-ZOGGE
JONG SG DENDERMONDE

U13A

S.V. SOTTEGEM
K.F.C. EENDR. ZELE
KVV LAARNE-KALKEN
ERPE-MERE UNITED
K.S.C. DIKKELVENNE
S.K. BERLARE
JONG SG DENDERMONDE

U13B

S.C. EENDRACHT AALST
S.K. EREMBODEGEM
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
BODEGEM KAPELLE UNITED
K.V.C. TERHEIDE
S.K. HERDERSEM
V.J. BAARDEGEM
JONG SG DENDERMONDE

U15A

K. ST. SV DENDERLEEUW
K.F.C. LENNIK
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. BERLARE
V.K. LIEDEKERKE
S.A. JUVE MOLLEM VW
JONG SG DENDERMONDE

U15B

K.F.C. EENDR. ZELE
KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB.
K.F.C. HEIKANT ZELE
K.V. SINT-GILLIS
K.S.C. WILSKR. HOFSTADE
K.F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE
V.K.S. HAMME-ZOGGE
JONG SG DENDERMONDE

U17A

K.F.C. LENNIK
ASSE-ZELLIK 2002
EENDRACHT BUGGENHOUT
VC LEEUWK. TERALFENE
EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
K.S.K. GREMBERGEN
S.A. JUVE MOLLEM VW
JONG SG DENDERMONDE

U17B

K.F.C. BAASRODE
K.V.K. ROBUR-HAMME- MOERZEKE
K.S.K. SINT-AMANDS
K.S.K. GREMBERGEN
S.K. HERDERSEM
S.K. OUDEGEM
V.K.S. HAMME-ZOGGE
JONG SG DENDERMONDE

U21

K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM
S.K. EREMBODEGEM
ERPE-MERE UNITED
K.S.C. WILSKR. HOFSTADE
E.M.I. ESSENE
TOEKOMST RELEGEM
JONG SG DENDERMONDE
SPORTKRING AALST

DAMES

K.S.K. ZINGEM
V.K. NINOVE
KLUISBERGEN SPORTIEF
K.F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE
THOR KOKERIJ-MELDERT
VK JONG GERAARDSBERGEN
V.C. HERZELE-RESSEGEM
W.K. SINT-GORIKS
RED STAR LADIES DENDERHOUTEM
JONG SG DENDERMONDE